PILLAR Performance je australská společnost, která vyrábí a balí všechny produkty v Austrálii.

PILLAR pečlivě vybírá suroviny nejvyšší kvality, aby zajistil optimální výsledky. Naše výrobky obsahují patentované složky, které byly podrobeny přísným klinickým studiím, jež dokládají jejich účinnost a efektivitu. Náš formulační tým vybírá místní a dovážené suroviny, což nám umožňuje vytvářet jedny z nejsilnějších přípravků na trhu.

Mikrovýživa se týká potřebného příjmu vitamínů a minerálů. Věříme, že vyvážená strava je nejlepší způsob, jak získat potřebnou denní dávku vitamínů a minerálů. V mnoha případech však naše strava postrádá základní živiny pro optimální fungování a vy se můžete rozhodnout pro použití doplňků stravy, které tento nedostatek podpoří. Vždy vám doporučujeme, abyste se před zahájením užívání jakýchkoli doplňků poradili se svým lékařem.

Před užíváním doporučujeme poradit se s vaším lékařem.

Každý z nás je individuální a má různé požadavky na výživu, aby se cítil a fungoval co nejlépe. Dobrým výchozím bodem je promluvit si s odborníkem, který rozumí výzkumu a použití našeho sortimentu.

Therapeutic Goods Administration (TGA) je australský vládní úřad, který posuzuje indikace léku (stavy, které lék podle údajů léčí) a podpůrné vědecké důkazy. Toto posouzení se také nazývá hodnocení "účinnosti". Všechny přípravky PILLAR jsou uvedeny na seznamu TGA.

Správné výrobní postupy (GMP) popisují soubor zásad a postupů, jejichž dodržování pomáhá zajistit nejvyšší kvalitu zdravotnických prostředků. Všechny výrobní závody společnosti PILLAR tyto přísné normy splňují.

HASTA je zkratka pro Human and Supplement Testing Australia. Jedná se o nejmodernější a celosvětově uznávanou laboratoř pro testování léků v zemi. Spojení společnosti HASTA s našimi produkty znamená, že sportovci si mohou být jisti, že náš sortiment splňuje pravidla WADA (Světové antidopingové agentury) - je testován na více než 200 zakázaných látek, aby bylo zajištěno, že je čistý a bezpečný.